Rezydencja gubernatora
#1
[Obrazek: cgpRtyo.jpg]

Budynek wybudowany w XVII wieku pełnił początkowo rolę siedziby Urzędu Kolonialnego. Z tego miejsca administrowano całym miastem i regionem. W późniejszym czasie został rozbudowany i wzbogacony o barkową elewację widoczną do dnia dzisiejszego. Obecnie pełni rolę biura burmistrza i gubernatora Alacutro.

Rezydencja utrzymana jest w stylu barokowym i sprawia wrażenie dostojnej oraz potężnej. Utrzymana jest w czystości i dobrej kondycji. Na dachu powiewa flaga Suderlandu. Do budynku wchodzi się przez ciężkie, drewniane drzwi przy których zawsze stoją strażnicy w historycznych strojach. Wnętrze wystrojone jest bogato i majestatycznie. Wysokie i ogromne pomieszczenia rozświetlane są promieniami słonecznymi dostającymi się do środka przez wielkie okna.

Budynek zlokalizowany jest przy placu centralnym stanowiącym serce miasta. Często rezydencja bierze udział w rozmaitych obchodach i wydarzeniach kulturalnych.

Przeniesiono ze starego forum.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Topic Options
Wątek zamknięty